AMELİYATTAN BU YANA İKTİDARSIZ

İtalya, eskort Patrizia D’Addorio’nun İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi ile yattığı yolundaki iddialarla çalkalanırken Libero Gazetesi’nin editörü, Başbakan’ın 1996 yılından bu yana seks yapamadığını öne sürdü....

Magazin

AMELİYATTAN BU YANA İKTİDARSIZ Editör Vittorio Feltri, Başbakan’ın prostat kanseri ameliyatı olduğu 1996 yılından bu yana iktidarsız olduğunu iddia etti. Feltri, 'Seks manyağı olduğunu söylemek gülünç' ifadesini kullandı.

Berlusconi’nin partilerine katılan üçüncü bir kız da Bari Savcısı Pino Scelsi’ye Patrizia D’Addario’nun Berlusconi ile yattığı yolundaki ifadelerini doğruladı.

Harem Evi’ni satmıyorum

Berlusconi, genç kadınlarla alem yaptığı öne sürülen Sardunya Adası’ndaki malikanesi Villa Certosa’yı satacağı yönündeki iddialara açıklık getirdi. Genç kadınların jakuzide çekilmiş fotoğraflarının çekildiği villanın satışıyla ilgili söylentiler sorulduğunda Berlusconi, 'Satmaktan vazgeçtim' yanıtını verdi. Villaya 150 milyon euro değer biçiliyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: