Amerikalı kadını görenler Emniyet'e haber versin!...

Ali GÜNDOĞAN/MARMARİS (Muğla), (DHA) - İstanbul'da kaybolan Amerikalı kadın Sarai Sierra için sosyal paylaşım sitesi facebookta sayfa açıldı. ABD'li kadının fotoğraflarının konulduğu ve eşkal bilgilerinin verildiği sayfayı yüzlerce kişi paylaştı.

Yaşam

Amerikalı kadını görenler Emniyet'e haber versin!... Geçen 22 Ocak günü İstanbul'da kaybolan ABD vatandaşı, fotoğrafçı Sarai Sierra'nın bulunabilmesi için dünyanın en çok kullanılan sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta da sayfa açıldı. Önceden diğer payşamış sitelerinde açılan sayfalar ve paylaşılan iletiler ile yardım istenmişti. 'Topluluk' isimli bir grup tarafından açılan sayfaya kaybolan Sierra'nın fotoğrafları konuldu, eşkal bilgileri verildi. Sayfada `Sarai Sierra, turist olarak New York'tan İstanbul'a gelmiş fakat 22 Ocak 2013'teki dönüş uçağına binmemiş. Kendisinden en son 21 Ocak tarihinde Galata'ya giderken haber alınmış. Sierra 33 yaşında, 157 boylarında, 55 kilo, kumral, kahverengi gözlü. Kendisini görenler lütfen emniyete haber versin" notu kullanıcılar ile paylaşıldı.


KAYIP ABD’Lİ KADININ KOCASI EMNİYETTE: Mehmet AKTARAN / İSTANBUL,(DHA) İstanbul'a geldikten sonra kaybolan ve kendisinden bir haftadır haber alınamayan ABD'li Sarai Sierra'nın kocası Steven Sierra ile kardeşi David, Asayiş Şube Müdürlüğü'ne geldi.


SIERRA SARAI, İSTANBUL FOTOĞRAFLARINI INSTAGRAM HESABINDA PAYLAŞMIŞTI: Kayıp Amerikalı kadın Sarai Sierra, bir hafta once İstanbul'un tarihi ve turistik yerlerini gösteren fotoğrafları çekmiş ve bunu instagram hesabında paylaşmıştı.YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: