AMERİKALI RAP’Çİ LUDACRIS, 'SURVIVOR'DA!

Amerikalı rap’çi Ludacris, “Survivor”ın birleşme partisinde sahneye çıktı. Acun Ilıcalı, döneri sevdiğini söyleyen şarkıcı için döner tezgâhı kurdurttu.

Magazin

AMERİKALI RAP’Çİ LUDACRIS, 'SURVIVOR'DA! Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın üstlendiği “Survivor Ünlüler-Gönüllüler” yarışması, adaların birleşmesi şerefine verilen partide dünyaca ünlü bir yıldızı ağırladı. Gerçek adı Christopher Brian Bridges olan Amerikalı rap’çi Ludacris, partide sahneye çıkmak üzere Dominik Cumhuriyeti’ne gitti. Adaya partiden bir gün önce giden şarkıcı, hem yarışmadan bölümler seyretti hem de yarışmacılar hakkında bilgi aldı. Ertesi gün Acun Ilıcalı, Amerika’dayken döner yediğini ve çok beğendiğini söyleyen Ludacris için döner tezgâhı kurdurttu. 49 gündür adada bulunan ve açlıkla mücadele eden yarışmacılar da ünlü rap’çiyle birlikte döner ziyafeti çekti. Günün finalinde yarışmacılar, Ludacris’in şarkıları eşliğinde adaların birleşmesini kutladı. Partiden görüntüler, programın bu akşamki bölümünde ekrana gelecek.

Uzaylı Mohikan

Mustafa Topaloğlu, partiden önce Acun Ilıcalı’dan saçlarının kesilmesini rica etti. ‘Uzaylı’ lakaplı türkücünün saçları, ‘Mohikan’ modelinde kesildi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: