Amine Gülşe ile Mesut Özil arasında kıskançlık krizi!

Amine Gülşe ile Mesut Özil arasındaki DM (Direkt MesaJ) krizi çıktı. Tescilli güzel futbolcu sevgilisinin Instagram hesabının direkt mesaj isteklerini tamamen kapattı.

Magazin

Amine Gülşe ile Mesut Özil arasında kıskançlık krizi! İngiltere'nin Arsenal takımında futbol oynayan Mesut Özil, bir süredir eski Türkiye Güzeli Amine Gülşe ile aşk yapıyor. Ailelerle tanışan çiften yakın zamanda evlilik müjdesinin gelmesi bekleniyor. Ama ikili sık sık kıskançlık haberleriyle de gündem oluyor.

Amine Gülşe'den aşk dolu paylaşım!

Amine Gülşe'den aşk dolu paylaşım!Son olarak Amine Gülşe, Mesut Özil'in Instagram hesabına el atmış ve futbolcunun takip ettiği güzelleri tek tek sildirmişti. Tescilli güzel şimdi de Mesut Özil'in 18 milyon takipçili Instagram hesabının direkt mesaj kısmında değişiklik yaptı. Mesut Özil'e gelen mesajları tek tek okuyup engelleyen Amine Gülşe, bununla başa çıkamayınca direkt mesaj isteklerini tamamen kapattı.

İngiltere'de 'En güzel yengeler' listesine girdi!

İngiltere'de 'En güzel yengeler' listesine girdi!Amine Gülşe'nin ay yıldızlı dövmesi!

Amine Gülşe'nin ay yıldızlı dövmesi!Amine Gülşe hamile mi?

Amine Gülşe hamile mi?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: