Amine Gülşe ile Mesut Özil yaza evleniyor

Amine Gülşe ile Mesut Özil, nişan yüzüklerini takar takmaz evlilik hazırlıklarına başladı.

Magazin

Amine Gülşe ile Mesut Özil yaza evleniyor İki yıl önce yaşadıkları aşka kaldıkları yerden devam eden Amine Gülşe ile Mesut Özil, nişan yüzüklerini takar takmaz evlilik hazırlıklarına başladı. Ünlü çiftin, temmuz ayında Almanya’da dünyaevine gireceği konuşuluyor.

Arsenal forması giyen Mesut Özil ile 2014 Türkiye Güzeli Amine Gülşe, adım adım evliliğe doğru ilerliyor. Takvim Gazetesi'nin haberine göre; yaklaşık 2 yıl önce de aşk yaşayan ikili, şu sıralar düğün hazırlıklarıyla meşgul.

Geçtiğimiz ay Londra'da aşkları belgelenen ünlü çiftin, Özil'in doğup büyüdüğü Almanya'da bu yaz dünyaevine gireceği konuşuluyor. Geçtiğimiz günlerde takımından izin alıp İstanbul'a gelen Mesut Özil, Boğaz manzaralı 4 odalı lüks bir daire bulmak için, emlakçıları da tek tek gezdi. Hayallerindeki evi bulduğu takdirde 7 milyon doları (yaklaşık 25 milyon lira) gözden çıkaracak olan ünlü futbolcunun düğün için hazırlıkları bununla kalmadı.

Mesut Özil, Amine Gülşe için İstanbul'da

Mesut Özil, Amine Gülşe için İstanbul'daOTELLERİ DOLAŞTI

Geçtiğimiz haftalarda nişanlandığı Amine Gülşe ile Almanya'daki düğünün ardından İstanbul'daki yakın dostları için de kutlama yapmak isteyen Özil, Çırağan ve Four Seasons başta olmak üzere 5 yıldızlı otelleri de ziyaret etti. Mesut Özil, düğün hazırlıklarıyla meşgulken güzel oyuncu Amine Gülşe de yeni dizisinin çekimleriyle uğraşıp bir yandan da instagram'da aşk şovuna devam etti. Önceki gün kuaföründe manikür yaptıran Gülşe, alyansının olduğu elini instagram'da paylaşıp düşman çatlattı.

ALYANS ŞOV

Alyansını her fırsatta gözler önüne seren Amine Gülşe, önceki gün de manikür sonrası elinin fotoğrafını paylaştı. Bu kareyi görenler, "Manikür bahane, yüzük şov şahane" dedi.

Mesut Özil ve Amine Gülşe evleniyor mu?

Mesut Özil ve Amine Gülşe evleniyor mu?ÇİFTE DÜĞÜN YAPACAKLAR

Temmuz ayında nikah masasına oturması beklenen Mesut Özil ile Amine Gülşe'nin, ilk düğünü futbolcunun doğup büyüdüğü ve ailesinin yaşadığı Almanya'da olacak. Türkiye'deki yakınları için de bir kutlama düzenleyecek olan ikili, İstanbul'da Boğaz'a karşı ikinci bir düğün yaparak yaz aylarında dünya gündemine yerleşecek.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: takvim.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: