Amine Gülşe'den şaşırtan karar!

Uzun süredir Mesut Özil ile ak yaşayan Amine Gülşe, şaşırtan sosyal medya kararıyla dikkat çekti. İddiaya göre Amine Gülşe, sevgilisi Mesut Özil'in kıskançlığı yüzünden sosyal medyada takip ettiği erkekleri tek tek takipten çıkardı.

Magazin

Amine Gülşe'den şaşırtan karar! Amine Gülşe’nin hayatında Mesut Özil’in etkisi bitmiyor. Bu olay ilişkiyle cebini dolduran Gülşe, Instagram’da neredeyse tüm erkekleri takipten çıkardı. Arsenal'in Türk asıllı Alman yıldızı Mesut Özil'in kıskançlığı öyle bir hal aldı ki nişanlısı Amine Gülşe'nin yanına erkek sinek bile yanaşamaz oldu.

Ünlü futbolcu, Almanya'da doğup büyümesine rağmen tam bir 'maço erkek' olup çıktı. Güzel oyuncu, eski rol arkadaşı Tolgahan Sayışman'la dostluğunun devam etmesini istemeyen Özil yüzünden Sayışman'ı Instagram'da takipten çıkardı. Mesut Özil, bununla da kalmadı. Özil, nişanlısının erkek arkadaşlarını da bir bir hayatından çıkarmasını istedi. Ünlü futbolcuyla birlikte olmadan önce Instagram'da 331 kişiyi takip eden güzel oyuncunun takip ettiği kişi sayısı hızla düştü. Sosyal medyada kapsamlı bir temizlik yapan Amine Gülşe, şu an sadece 104 kişiyi takip ediyor. Gülşe'nin takip listesinde yalnızca 13 erkek bulunuyor.

Bunların da çoğunluğu ünlü futbolcunun kardeşleri ve akrabalarından oluşuyor. Bu arada Amine Gülşe'ye Mesut aşkı bereketli gelmişti. Takipçi sayısı 1 milyon barajına dayanan Gülşe, dizi ücretinde de zam yaptı. Ünlü bir markanın reklam yüzü oldu. Gülşe'nin Mesut Özil'le yaşadığı değişim, "M.Ö. (Mesut'tan önce) ve M.S. (Mesut'tan sonra)" esprisi yaptırdı.

Bu yılın sonunda Amine Gülşe'nin doğup büyüdüğü İsveç'in Göteborg şehrinde evlenecekleri konuşulan ikili, düğün hazırlıklarını hızlandırdı. Şu sıralar aileleriyle İsveç'te olan ikilinin burada düğün yeri baktıkları söyleniyor.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: takvim.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: