Amine Gülşe'ye 15 milyon TL’lik düğün hediyesi!

Mesut Özil’in Amine Gülşe için düğün öncesi İstanbul’dan 15 milyon TL’ye ev aldığı ileri sürüldü.

Magazin

Amine Gülşe'ye 15 milyon TL’lik düğün hediyesi! Arsenal'ın yıldız oyuncusu Mesut Özil'in, evlilik hazırlığında olduğu sevgilisi Amine Gülşe için, İstanbul'dan 15 milyon TL'ye ev aldığı iddia edildi.

Amine Gülşe:

Amine Gülşe: "En güzel hediye evlilik cüzdanı"Hayatlarını birleştirdikten sonra ağırlıklı olarak Londra'da yaşayacak çift, İstanbul'a geldiklerinde Mesut Özil'in Çubuklu Vadi Evleri'nden satın aldığı villada kalacak. 25 yaşındaki oyuncu, evlendikten sonra seti olduğu dönemlerde de Türkiye'ye gelerek burada yaşayacak.

 Mesut Özil, en seksi erkekler listesine girdi!

Mesut Özil, en seksi erkekler listesine girdi!29 yaşındaki Mesut Özil'in, müstakbel nişanlısının seti olduğu zamanlarda rahat edebilmesi için ve güvenlik açısından burayı tercih ettiği öğrenildi.

Alaçatı’dan 1 milyon euro’ya ev aldı!

Alaçatı’dan 1 milyon euro’ya ev aldı!Amine Gülşe ile Mesut Özil çifti, böylece Arda Turan, Şahan Gökbakar ve Engin Altan Düzyatan'a da komşu olacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: