Amine ve Mesut'tan sürpriz karar!

Geçtiğimiz günlerde nişanlanan Mesut Özil-Amine Gülşe çiftinin düğün detayları ortaya çıktı. Herkesi İstanbul'da evleneceğini düşünürken ünlü çiftin Londra'da nikah masasına oturacağı iddia edildi.

Magazin

Amine ve Mesut'tan sürpriz karar! İngiltere'nin Arsenal takımında top koşturan Mesut Özil ile bir süredir aşk yaşadığı oyuncu Amine Gülşe aile arasında düzenlenen sade bir törenle nişanlanmıştı.

Amine Gülşe ile Mesut Özil nişanlandı!

Amine Gülşe ile Mesut Özil nişanlandı!Ünlü çiftin düğün detayları merakla beklenirken, yaşadıkları Londra'da düğün yapmayı planladıkları iddia edildi.

Ramazan ayından hemen sonra yaz başında güzel oyuncuyla Londra'da bir ömür mutluluğa 'evet' diyecek olan Özil, İstanbul'dan düğüne gelecek misafirleri için de özel uçak kaldıracak.

Amine Gülşe'nin 3 farklı gelinlik giyeceği ve gelinliklerden birini arkadaşı Raşit Bağzıbağlı'nın tasarlayacağı da iddialar arasında.

Amine Gülşe'den ayrılık iddialarına karşı paylaşım!

Amine Gülşe'den ayrılık iddialarına karşı paylaşım!Mesut Özil'den Amine Gülşe'ye jest!

Mesut Özil'den Amine Gülşe'ye jest!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: