Amine ve Mesut'un 800 bin liralık düğününün perde arkası!

Uzun süredir birlikte olan Amine Gülşe ve Mesut Özil çifti, önceki gün Boğaz'da gerçekleşen görkemli bir düğünle dünyaevine girdi.

Magazin

Amine ve Mesut'un 800 bin liralık düğününün perde arkası! Arsenal'in yıldız futbolcusu Mesut Özil ile 2014 Türkiye Güzeli Amine Gülşe'nin merakla beklenen düğünü gerçekleşti. Uzun süredir birlikte olan ünlü çift, ilişkileri ile olduğu kadar görkemli düğünleri ile de çok konuşuldu. Gelinliği çok merak edilen Amine Gülşe, 3 farklı gelinlik giymeyi tercih etti. Ünlü oyuncunun gelinlikleri 2 ayda hazırlandı. Mehter Marşı ile salona giren ikilinin düğününe 300 kişi katıldı ve düğün 800 bin liraya mal oldu.

Mesut Özil ile Amine Gülşe evlendi!

Mesut Özil ile Amine Gülşe evlendi!İlk danslarını Tarkan'ın 'Beni Çok Sev' şarkısı ile yapan çifte, megastarın bu şarkıyı hediye ettiği öğrenildi. İkilinin çok sevdikleri İsmail YK da düğünde sahneye çıktı. Ayrıca gelin Amine Gülşe'ye rekor sayıda takı takıldı. Ünlü çift, Mesut Özil'in özel yaptırdığı Alaçatı'da bulunan 10 milyon liralık villada balayı yapacak.

Amine Gülşe gözyaşlarına boğuldu!

Amine Gülşe gözyaşlarına boğuldu!Alkışlar Mesut Özil-Amine Gülşe çiftine! Tam 1000 çocuğu...

Alkışlar Mesut Özil-Amine Gülşe çiftine! Tam 1000 çocuğu...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: