ANGELINA BRAD'A ÇOK KIZDI!

Oğlu Pax Thien'le birlikte New Orleans'ta Katrina Kasırgası mağdurları için yapılan evlerin inşaatına giden Brad Pitt, sorumsuzluğuyla Angelina Jolie'yi kızdırdı. Pitt, oğluna kask ve kemer takmadığı için tepki çekti..

Magazin

ANGELINA BRAD'A ÇOK KIZDI! Son yıllarda herkes ünlü aktör Brad Pitt'in babalığına övgüler yağdırıyor. Biri biyolojik olmak üzere 4 çocuğu bulunan ünlü aktör, çocuklarının her şeyiyle yakından ilgileniyor. Güne kızları Shiloh ve Zahara'nın bezlerini değiştirerek başlayan Pitt, geceyi de onlara masal okuyarak noktalıyor.


Ancak Brad Pitt, geçtiğimiz günlerde yaptığı sorumsuz hareketleri nedeniyle Jolie'yi çok kızdırdı. Bir süredir New Orleans'ta Katrina Kasırgası mağdurları için inşa edilen evlerin inşaatıyla ilgilenen ünlü aktör, oğlu Pax Thien'i de yanında götürdü.


Pax'le birlikte kask ve kemer takmadan metrelerce yükseğe çıkan Pitt, bu ihmalkârlığı yüzünden tepki çekti. Oğlunun bu halini dergilerde çıkan fotoğraflarda gören Angelina Jolie, Pitt'e ateş püskürdü ve sevgilisini sert bir dille uyardı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: