ANGELINA JOLIE GİTTİĞİ YERE KALABALIK GİDİYOR

Angelina Jolie son filmi 'Salt'ın galasına katılmak için dün dört çocuğuyla birlikte Japonya'ya gitti.. Magazin basınının yoğun ilgi gösterdiği oyuncu çocuklarıyla problemler yaşadı..

Magazin

ANGELINA JOLIE GİTTİĞİ YERE KALABALIK GİDİYOR Hollywood yıldızları Angelina Jolie (34) ile Brad Pitt'in (46), isimleri Maddox (8), Pax (6), Zahara (5), Shiloh (3) ve ikizler Knox ile Vivienne (2) olmak üzere evlatlık 6 çocuğu bulunuyor.

Angelina Jolie son filmi 'Salt'ın galasına katılmak için dün dört çocuğuyla birlikte Japonya'ya gitti. Ünlü yıldız uçakta sürekli yaramazlık yapan Maddox, Zahara, Pax ve Shiloh'u zapt etmekte bir hayli zorlandı.

Bir an olsun yerinde durmayan ve sürekli bir şeyler isteyen çocuklarıyla havalimanından oteline giden ünlü yıldız işte böyle görüntülendi. 2 yaşındaki ikizler Knox ile Vivienne ise babaları Brad Pitt'le birlikte Amerika'da kaldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: