Angelina Jolie gittikçe eriyor!

Dünyaca ünlü güzel yıldız Angelina Jolie'nın durmayan kilo kaybı herkesi korkutuyor!

Dünya Magazin

Angelina Jolie gittikçe eriyor! Geçtiğimiz günlerde Kung Fu Panda 3'ün galasına katılan güzel yıldız Angelina Jolie hiç bu kadar zayıf görüntülenmemişti!

Galaya eşi Brad Pitt olmadan tek başına katılan güzel yıldızın giydiği elbise Jolie'nin ne kadar da zayıf olduğunu gözler önüne serdi. Güzel yıldızın durmayan bir kilo kaybı yaşaması Jolie'nin elbisesinin açık bıraktığı kolları ve diz kapaklarına yansımış hali hayranları bir hayli korkuttu.

Geçtiğimiz sene bir çok ameliyat geçiren Jolie; iki göğsünü, yumurtalıklarını ve fallop tüplerini aldırmış ve bu sebeplerden dolayı güzel yıldızın bir süredir zor zamanlar geçirdiği konuşuluyordu. Jolie'nin bu kadar zayıf olmasının sebebi de yine bu geçirdiği zor zamanlar olarak gösteriliyor.


Annesi, büyükannesi ve halasını kanserden kaybeden Jolie, bu ameliyatları kendisinin de yüzde 50 kanser olma riski olduğunu söyleyerek bu ameliyatları olmanın kendisi için bir zorunluluk hali taşıdığını ve bu yüzden bıçak altına yatacağını söylemişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: