ANGELİNA JOLIE SETTE DUBLÖR KULLANMIYORMUŞ

Ajan Salt filminde dublör kullanmayan Jolie, sette ufak bir kaza geçirmiş..

Magazin

ANGELİNA JOLIE SETTE DUBLÖR KULLANMIYORMUŞ Bu senenin en ilgi çekici aksiyon filmlerinden biri olan Ajan Salt'ta, hangi devlet için çalıştığı belli olmayan bir ajanı canlandıran Angelina Jolie, filmin çekimleri sırasında ufak bir kaza geçirmiş.

Filmlerindeki aksiyon sahnelerinde dublör kullanmayı sevmeyen güzel oyuncu, çekimlerden birinde elinde silahla bir kapıya çarpmış ve alnından yaralanmış. Sette yapılan pansumandan sonra hastanede de kontrolden geçen oyuncu, bir iki saat sonra çekimlere devam etmiş.

Filmde canlandırdığı Evelyn Salt karakterinin oldukça sıra dışı olduğunu söyleyen Jolie, "Başına gelenler yüzünden aslında tamamen iyi niyetli biri değil. Ona sadece bir kahraman demek yanlış olur; dengeli biri değil, tam olarak cesur da sayılmaz. Onda garip olan bir şey var ve belki bende de bunun aynısından vardır," şeklinde konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: