Angelina Jolie'den yürek burkan itiraf!

Angelina Jolie, Time dergisi için yazdığı makalede çarpıcı itiraflarda bulundu.

Dünya Magazin

Angelina Jolie'den yürek burkan itiraf! Ünlü oyuncu Angelina Jolie, Times dergisi için bir makale yazdı. Makalesinde çarpıcı itiraflara yer veren Jolie, yazdıklarıyla okuyucuları derinden etkiledi.

KANSERDEN KORKTU
Güzel oyuncu, 2007 yılında annesi Marcheline Bertrand'ı yumurtalık kanserinden, ardından teyzesi Debbie Martin'i 2013 yılında meme kanserinden kaybetti. Bunların ardından Jolie, kendisinde de kansere sebep olan kötü bir gen olduğunu öğrendi. Bu haberin ardından göğüslerini, yumurtalıklarını ve rahmini aldıran güzel oyuncu bu konu hakkında bir makale yazdı.

"UMARIM DAHA UZUN YAŞARIM"
Jolie göğüslerini, yumurtalıklarını ve rahmini aldırmasıyle ilgili "Çocuklarım büyürken orada olma ve torunlarımı görme şansımı yükseltmek için seçim yaptım. Umarım seçimlerim biraz daha uzun yaşamama izin verir." açıklamasında bulundu.

ACISINI PAYLAŞTI
Jolie, "Bir keresinde annem kemoterapi alırken yanında oturup elini tuttuğumu hatırlıyorum. Annem morarmaya başladığında da koşup hemşireyi çağırmak zorunda kaldım." sözleriyle kötü anılarını okuyucularla paylaştı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: