ANGELINA'DAN BRAD'E ZEYTİN AĞACI!

Angelina Jolie'nin Brad Pitt'e sevgililer günü hediyesi 200 yaşındaki bir zeytin ağacı. Ağacın fiyatı ise tam 12.000 sterlin.

Magazin

ANGELINA'DAN BRAD'E ZEYTİN AĞACI! Ayrılık haberleriyle uzun süredir gündemi işgal eden Hollywood'un flaş çifti Brad Pitt ve Angelina Jolie heryerde birlikte boy gösteriyor.

Ayrılık ve mal paylaşımı gibi haberleri yalanlayan ikili, pazar günü Florida'da gerçekleşen Super Bowl finellerini birlikte izleyerek herkese "ayrılmadık, beraberiz" mesajı verdi.

SERVET DEĞERİNDE AĞAÇ

Angelina Jolie yaklaşan sevgililer gününde Brad Pitt'e alışılmadık bir hediye alarak herkesi şaşırttı. Pitt'e 200 yaşında kocaman bir zeytin ağacı alan Jolie, ağaca tam 12.000 sterlin ödedi. Zeytin ağacı barışı ve uzun ömrü temsil ediyor. Çifte yakın kaynaklar ağacın Pitt ve Jolie'nin barıştıkları ve ilişkilerinin uzun ömürlü olacağı mesajını verdiğini söyledi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: