ANİDEN RAHATSIZLANDI!

Böbrek taşı düşüren Hülya Avşar'ın hastane faturasını ödemek için vezneye giden Helin Avşar'ın kredi kartı limiti yetmedi! Devreye Sadettin Saran girerek tüm ücretleri ödedi!..

Magazin

ANİDEN RAHATSIZLANDI! Kıyı Restaurant'ta yemek 150 YTL, otopark ücreti 20 YTL, Hülya Avşar'ın sağlığı paha biçilmez! Önceki gün öğle yemeği için gittiği Tarabya Kıyı Restaurant'ın çıkışında fenalaşan Avşar, hemen hastaneye kaldırıldı. Yapılan muayeneden sonra ünlü sanatçının böbrek taşı düşürdüğü anlaşıldı. Avşar Kızı'nın rahatsızlığını duyar duymaz hastaneye koşan işadamı Sadettin Saran, sevgilisinin iyi olduğunu öğrenince bir 'oh' çekti...

Kartlarını unutmuş

Hülya Avşar kontrollerden sonra taburcu edildi! Ancak bu sırada hastane masrafları ile ilgili sorun çıktı! Kredi kartlarını evde unuttuğunu fark eden Avşar, kardeşi Helin'i ödeme için vezneye gönderdi. Ancak Helin'in kredi kartı limiti yetersiz çıkınca duruma Sadettin Saran müdahale etti. Sadettin Bey kendi kartıyla masrafları ödedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: