Anıl Altan'dan duygusal mesaj: "Hayatımı güzelleştiren kadın..."

Oyuncu Pelin Akil'in eşi Anıl Altan, 29 yaşına bastı. Yeni yaşını eşi ile birlikte Boğaz turu yaparak kutlayan Altan, sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşım yaptı. Altan'ın paylaşımı çok sayıda yorum ve beğeni aldı

Magazin

Anıl Altan'dan duygusal mesaj: "Hayatımı güzelleştiren kadın..." Pelin Akil ile Anıl Altan 3 yıllık beraberliğin ardından 2016 yılında evlenmişti. Çift, geçtiğimiz ay ikiz bebekleri Alin ve Lina'yı kucaklarına alarak büyük bir mutluluk yaşamıştı. Çift dün de Anıl Altan'ın doğum gününü kutladı. Boğaz turu yapan aşıklardan Anıl Altan kendi doğum gününde eşi Pelin Akil için duygusal bir mesaj paylaştı:


”Hayatımı güzelleştiren kadın, miniklerimin annesi, gerçek anlamda sen hayatıma girdiğin ilk günden bu güne her sabah güne başlama sebebim oldun, şimdi ikiz kızlarımız oldu canımızdan canlar şimdi tam bir aile olduk ve başka bir nefes alma sebebi daha..

Bunlar başlıca nedenler, yoksa ilk gördüğüm anda aşık olduğum gözlerin, gülünce dudağının üstünde beliren çıkıntı ve gamzeni, her gün yüzümü güldürmeyi başarmanı ve beni benden çok düşünmeni söylememe gerek yok. Beraber büyüyeceğimiz, keşfedeceğimiz, şaşıracağımız, ellerimizi her geçen gün daha da sıkı tutacağımız, anlaşmak için kelimelere gerek duymadığımız nice birlikte senelere. İyi ki senin olduğun zamanda senin olduğun Dünyaya senin Dünyana doğdum”

Ünlü çiftin fotoğrafında dikkat çeken ayrıntı!

Ünlü çiftin fotoğrafında dikkat çeken ayrıntı!Pelin Akil'den duygusal mesaj!

Pelin Akil'den duygusal mesaj!Pelin Akil sert çıktı!

Pelin Akil sert çıktı! "Rahatsızlık duyanlar takibi bıraksın!"

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: