Anıl İlter iddialara son noktayı koydu!

Hamdi Alkan ile 'Çukurdere' setinde kavga ettiği ve seti terk ettiği söylenen Anıl İlter, iddialara son noktayı koydu.

Magazin

Anıl İlter iddialara son noktayı koydu! Çukurdere dizisinin tokat yeme sahnesine itiraz eden oyuncu Anıl İlter ve yönetmen Hamdi Alkan arasında geçtiğimiz günlerde bir kriz yaşanmıştı.

Anıl İlter ve Hamdi Alkan arasında neler oldu?

Anıl İlter ve Hamdi Alkan arasında neler oldu?Bugün ikili arasından yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Oyuncunun, tokat yemesi gereken bir sahneye itiraz etmesi üzerine yönetmenin, çılgına döndüğü ve küfürler savurduğu iddia edildi. Alkan’ın, setin ortasında İlter’e, “Seni bu piyasadan silerim. Hayatın boyunca iş bulamazsın. Yapımcılar arkadaşım. Bu camiada aç kalırsın” diyerek bağırdığı da iddialar arasındaydı.

Anıl İlter ile Hamdi Alkan kavga mı etti?

Anıl İlter ile Hamdi Alkan kavga mı etti?Çukurdere dizisinin oyuncusu Anıl İlter yaşanan olaylar hakkında ilk açıklamayı gecce.com.tr'ye yaptı. Anıl İlter, "Set ortamında bu tarz gerginlikler olur. Biliyorsunuz uzun saatler çalışıyoruz. İşin bütün sorumluluğu ve stresi Hamdi hocanın omuzlarında bu tarz olumsuzlukları çok normal karşılamak lazım. İşimizi çekmeye devam ediyoruz. Bunlar telafisi olmayan sıkıntılar değil." diyerek Hamdi Alkan ile bir sorun olmadığını belirtti.

Begüm Demircioğlu
[email protected]

Bunlarda ilginizi çekebilir: