Ankara ve İstanbul'u buluşturan parti

6 Şubat Cuma geccesi, No4 Restaurant'da gerçekleşen partinin yankıları hala devam ediyor! DJ Can Hatipoğlu'nun müzikleriyle ısınan ve renklenen No4 Restaurant, Ankara ve İstanbul cemiyet hayatının buluşma noktası haline geldi.

Diğer Haberler

Ankara ve İstanbul'u buluşturan parti No4 Restaurant'da, 2015 yılının ilk partisi geçtiğimiz günlerde gerçekleşti. Gül ve Kemal Erdoğan çiftinin ev sahipliği yaptığı partiye, İstanbul magazin dünyasının duayen ismi Kenan Erçetingöz ve eşi Gül Erçetingöz'de katıldı.


DJ Emre Eser'in harika performansı ile başlayan unutulmaz No4 Restaurant parti, geccenin ilerleyen saatlerinde DJ Can Hatipoğlu'nun kabine geçmesiyle birlikte çok daha hareketlendi. Hatipoğlu'nun fark yaratan performansı eşliğinde aydınlanan geccede aynı zamanda Refika-Gültekin Güvensoy, Lerzan-Ali Mete, Ebru-Deniz Demiryürek gibi tanınan simalarda vardı.2015'in ilk partisi gecceye damgasını vurdu.Foto Galeri

Ankara'nın trendleri burada belli oluyor: No4 Restaurant

Özgün konsepti ile kentin vazgeçilmez buluşma noktası olan No4; restaurant, bar, lounge ve private dining alternatifleri ile gusto tutkunlarını ağırlıyor. Ankara'ya farklı konseptiyle bambaşka bir soluk getiren mekan, renkli partileriyle de geccelere damgasını vuruyor!


Birbirinden farklı yaşam alanları ile ayrı bir keyif sunan No4 Restaurant Bar Lounge, kişiye özel hizmet anlayışı ile lezzete açtığı kapılarının ardında benzersiz bir deneyim yaşatıyor.Şehrin yeme, içme ve eğlence hayatına yepyeni bir soluk getiren No4 Restaurant Bar Lounge birbirinden farklı keyif alanları ile rafine zevklere hitap ediyor.

Farklı lezzetleri ve özel hazırlanan mönüsü ile de damaklarda uzun süre kalmayı başarıyor.

No4Restaurant için Cunda’da özel olarak üretilen zeytinyağı, Milas Akarca Çiftiliğinden gelen zeytinleri, ılık humusuve sıcak ekmek ikramları ile başlıyor. Ballı Keçi Peyniri Gratin’den, Ev Yapımı Somon Gravlaks’a uzanan başlangıçların ardından, No4 misafirlerini salatalar, ev yapımı ravioli, levrek sarma ve kaya koruğunda jumbo karides gibi özel tatlar bekliyor. Ayrıca, Ankara’da bir ilke imza atarak peynir arabasını görücüye çıkaran No4, menüsünde ki yenilebilir çiçekler ile fark yaratıyor. Akdeniz mutfağından lezzetleri kendine has şık ve farklı sunumuyla birleştiren No4, özel tatlı menüsü ile de misafirlerini şımartıyor. No4 tatlı menüsünde, Dut Pestiline Sarılı Ayva tatlısı ise öne çıkanlar arasında yer alıyor.


No4 Restaurant

Bunlarda ilginizi çekebilir: