ANKARA'DA KAPANDI

Başrollerini Aysun Kayacı ve Fatih Ürek'in paylaştığı “Şeytan'ın Pabucu” adlı filmin ikinci galası da Ankara’da yapıldı.

Magazin

ANKARA'DA KAPANDI Başrollerini Aysun Kayacı ve Fatih Ürek'in paylaştığı araba promosyonlu “Şeytan'ın Pabucu” adlı filmi ikinci galası da, Ankara’da yapıldı. İstanbul Maslak Center’daki ilk galaya derin göğüs dekoltesi ile gelen ve büyük ilgi gören başrol oyuncusu Aysun Kayacı, Ankara’daki galaya ise daha kapalı bir tuvalet ile katıldı. Kayacı bu kez göğüs dekoltesini de azalttı.

Başrolleri Fatih Ürek, Aysun Kayacı, Hüseyin Avni Danyal, Barış Falay ve Yılmaz Gruda’nın paylaştığı filmin İstanbul galasına, sanatçılar, Alişan, Nez, Didem Taslan, Şafak Sezer ile ve Harun Kolçak katılırken Ankara galasına sanatçı ve siyasiler ilgi göstermedi. 'Şeytanın Pabucu' filminin galası Ankara Antares AVM’de gerçekleşti.

Galaya, filmin oyuncularından Aysun Kayacı ve Fatih Ürek’in yanı sıra, yönetmenler Turgay Yasalar, Hilal Bakkaloğlu ile yapımcısı Banu Akdeniz de katıldı. Kayacı ve Ürek ikilisini görmek isteyen vatandaşlar birbiriyle yarıştı. Film kumar tutkusu nedeniyle para kaybeden bir ailenin trajikomik hikâyesini anlatıyor. Şeytan'ın Papucu adlı film, bir ilki de gerçekleştirerek, '6 haftada 6 araba' kampanyası yapıyor. Filmi izleyenler arasından 6 talihliye, 2009 model Dacia Sandero marka araba hediye edecek.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: