Ankara'nın en popüler mekanlarından; "No4 Restaurant"

Özgün konsepti ile Ankara'nın vazgeçilmez buluşma noktası olan No4 Restaurant, bar, lounge ve private dining alternatifleri ile gusto tutkunlarını ağırlıyor...

Diğer Haberler

Ankara'nın en popüler mekanlarından; "No4 Restaurant" Birbirinden farklı yaşam alanları ile ayrı bir keyif sunan No4 Restaurant&Bar Lounge, kişiye özel hizmet anlayışı ile lezzete açtığı kapılarının ardında benzersiz bir deneyim yaşatıyor.


Şehrin yeme, içme ve eğlence hayatına yepyeni bir soluk getiren No4 Restaurant Bar Lounge birbirinden farklı keyif alanları ile rafine zevklere hitap ediyor.


Zengin şarap kavı ile de dikkat çeken No4 Restaurant Bar Lounge’un menüsündeki lezzetler ile uyumlu şarap önerileri de keyifli yemeklerin tamamlayıcısı oluyor. Tecrübesini yaratıcılığıyla harmanlayan No4 barmenlerinin hazırladığı kokteyller ise içecekleri sanat eserine dönüştürüyor.


NO4 RESTAURANT ile ilgili detaylı bilgi ve iletişim için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: