Anket bitti, ödül töreni 13 Ekim'de

3 ayda 213.089 GECCE.com okurunun kullandığı anket tamamlandı. Mayıs ayında oylamaya açılan anket Temmuz ayında bitmişti fakat yoğun istek üzerine Ağustos ayında 10 gün daha uzatıldı.

Diğer Haberler

Anket bitti, ödül töreni 13 Ekim'de 50 kategoride yüzlerce restoranın halk tarafından oylandığı anket yüksek oylama sonuçlarıyla kapandı, halk görevini yerine getirdi. Şimdi sırada Gecce Gurme Kurulu toplantısı var, son kararı bu kurul verecek; Kenan Erçetingöz, Ali Rıza Kardüz, Güneri Civaoğlu, Mehmet Yaşin, Ali Sirmen, Ali Esad Göksel, Teoman Hünal, Dilara Koçak, Hasan Sabuncu, Olcayto Ahmet Tuğsuz, Mike Norman ve Sermet Severöz.

Türkiye’de eşi benzeri olmayan ödüllerin dağıtıldığı gecce her sene olduğu gibi bu sene de muhteşem bir törenle gerçekleşecek. 13 Ekim Pazartesi geccesi Avrupa’nın en büyük oteli Hilton Bomonti’de sektörün en iyileri ödüllerine kavuşacak. Mekan Oscarları’nın sıradan olmayan avangard ödülleri, bu yıl altın çağını yaşayan mekanlar için özel altın kaplama ödüller dağıtılacak.

2000’li yılların en çok konuşulan ve ses getiren ödül töreni, Mekan Oscarları her yıl mükemmeliyetçiliğin peşinde.. Misafirlerine bir yıl boyunca kusursuz hizmet veren mekanları takdir eden bir kurum Gecce Yayın Grubu’nun sektöre kattığı değer elbette ki tartışılamaz.

Mekan Oscarları davetiyesi her yıl kara borsa olur ve sadece özel davetliler girebilir. Türkiye’nin starlarını ağırlayan Mekan Oscarları Töreni’ne sadece 500 seçkin davetli katılacak. Sürpriz sanatçılar ve sunucu ile yıldızlar bir kez daha aynı çatı altında buluşacak.. En merak edilen yeri kırmızı halıda, smokinli beyler ve şıklık yarışına giren bayanlar olacak. 2014’e damga vuracak ödül geccesi sürprizlerle son bulacak ama yankısı uzun süre devam edecek.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: