Anne Hathaway, Nolan'ın yeni filminde!

Anne Hathaway'in, Christopher Nolan’ın yönetmenliğini yaptığı Instertellar filmine dahil edildiği açıklandı.

Kültür-Sanat

Anne Hathaway, Nolan'ın yeni filminde! Nolan kardeşlerin hazırladığı ve başrolünde Matthew McConaughey’in yer aldığı Insterstellar filminin oyuncu kardosuna Anne Hathaway’inde dahil edildiği yapımcılar tarafından açıklandı.

Sefiller filminde gösterdiği performansıyla aldığı En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Oscar ödülüyle birlikte isminden tekrardan söz ettiren Anne Hathaway, Christopher Nolan’ın yönetmenliğini yaptığı Instertellar filminde Matthew McConaughey’e eşlik edecek. Bu filmde ikilinin nasıl bir rol üstleneceği açıklanmazken, oyuncu kadrosuna daha fazla ismin katılacağı açıklamalar arasında yer aldı.

Filmin Amerika vizyon tarihi 7 Ekim 2014 olarak belirlenirken, bu yaz filmin çekimlerine başlanacağı da yönetmen Nolan tarafından söylendi. Bilim Kurgu türünde olacak olan Instertellar filmiyle ilgili gelişmeleri sizlere sunmaya devam ediyor olacağız.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: