Anne kız arasında ki buzlar eridi

Ashton Kutcher’dan ayrıldığı dönemde girdiği bunalımı kabullenemediği için annesi Demi Moore’la bir yıldır konuşmayan Rumer Willis, bu küslüğe son verdi

Dünya Magazin

Anne kız arasında ki buzlar eridi Ashton Kutcher’dan ayrıldığı dönemde girdiği depresyon yüzünden annesi Demi Moore’la görüşmeyi kesen Rumer Willis, yaklaşık bir yıl süren bu küskünlüğe son verme kararı aldı. Kardeşleri Scout ve Tallulah’ın aksine, babası Bruce Willis’in annesine anlayış göstermeleri yönündeki telkinlerine kulak veren Rumer, tüm kırgınlığına ve kızgınlığına rağmen çok özlediğini belirttiği annesiyle arasındaki buzları eritme kararı aldı.

Yeniden görüşmeye başlayan ve çok uzun süren ayrılığın acısını çıkarma kararı alan Moore ve Willis, birlikte yoga kursuna gitmeye başladı. Kurs çıkışında görüntülenen anne-kızın çok mutlu oldukları gözlendi. Ablaları Rumer’ın annelerini affetmesi, Moore-Willis ikilisinin diğer çocukları Scout ve Tallulah’ın da Moore’a karşı tavrını yumuşattı. Rumer, ailesini yeniden bir araya getirmek için yakında bir yemek düzenlemeyi planlıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: