ANNE OLMAK İSTİYORUM

Yeni albümünün satışlarının çok iyi gittiğini söyleyen Funda Arar, yeni albüm çıkan sanatçılara da şans dileyip, 'Herkesin albümü çok satsın' dedi.

Magazin

ANNE OLMAK İSTİYORUM Müzik dünyasının sevilen ismi Funda Arar, Günay' da sevenlerine coşturdu. Yeni albüm sonrası ilk kez sevenlerinin karşısına çıkan Funda Arar, yeni şarkılarını söylerken bol bol alkış aldı. Yeni albümünün albüm satış noktalarında bir numara olduğunu belirten Funda Arar, 'Albüm satışı çok iyi gidiyor ve çok mutluyum. Şu sıralar yeni yeni albümler çıkıyor ben daha çok mutlu oluyorum. Piyasanın canlanması gerekiyordu bu krizde. Bu albümler piyasayı harekete geçiriyor' dedi.

Yakın arkadaşı ve dostu Kıraç 'ın baba olmaya hazırlandığını söyleyen Funda Arar, 'Hala olacağım için çok mutlu hissediyorum kendimi. İnşallah darısı başıma bende en yakın zamanda anne olmak istiyorum' dedi. Funda Arar, tarzını değiştiren Hande Yener'i de çok desteklediğini söyleyip, yolu açık olsun dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: