ANNE OLMAYA HAZIR MISIN?

Geçtiğimiz hafta Meksika’yı ziyaret eden güzel oyuncu Jennifer Aniston, yakın bir zamanda evlatlık edinmeyi planlıyor.

Magazin

ANNE OLMAYA HAZIR MISIN? Romantik-komedi filmlerinin vazgeçilmez ismi Jennifer Aniston, eşi Brad Pitt’i kaptırdığı Angelina Jolie’ye özendi. Geçtiğimiz hafta Meksika’da bir yetimhaneyi ziyaret eden güzel oyuncunun evlatlık edinmeyi planladığı iddia edildi.

Yetimhanenin müdürü Carmen Gonzalez, Aniston’ın ziyaret esnasında en çok bebeklerle ilgilendiğini söyledi.

Son iki yıldır yetimhaneye sık sık bağışta bulunan güzel oyuncu, çocukların yanından bir saniye ayrılmadı. Aniston’ın Meksika’da evlatlık işlemlerini halletmek için iki-üç aylığına bir ev kiralamayı planladığı iddia edildi.

Daha önce 41 yaşına bastığında kesinlikle anne olmak istediğini söyleyen Aniston, dört ay sonra 41 yaşına basıyor. Güzel oyuncunun yakın çevresi de, Aniston’ın son birkaç yıldır çocuklardan bahsettiğini ve bir çocuk sahibi olmayı çok istediğini söylüyor. Son filmi ‘The Bounty’den sonra hayatında önemli değişiklikler yapacağını söyleyen Aniston’ın, özellikle Meksika’yı seçmesinin nedeni ise ülkede evlat edinme işlemlerinin kolay olması.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: