"ANNE OLMAYI ÇOK İSTİYORUM"

Demet Akalın, kıyafetiyle Kuşadası'nda yürek hoplattı. Kuşadası'nda bir diskotekte sahne alan ünlü pop sanatçısı, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Magazin

"ANNE OLMAYI ÇOK İSTİYORUM" Demet Akalın, gece yarısı saat 01.00'de sahne aldı. Yaklaşık 1 saat sahnede kalan ünlü sanatçıyı dinlemek isteyen hayranları büyük efor sarfetti. Yaklaşık bin kişinin izlediği konserde sevilen şarkılarını seslendiren ünlü şarkıcıya, eğlence yerini dolduranlar da hep bir ağızdan eşlik etti.

Gördüğü ilgiden son derece memnun olan Demet Akalın, konseri sırasında giydiği kıyafetiyle de yürek hoplattı. Bayan ve erkek dansçıların da eşlik ettiği ünlü sanatçı, Kuşadası'nda bu yaz ikinci kez sahne aldığını belirterek, "Kuşadası'nı çok seviyorum. Özellikle iklimi muhteşem" dedi. Şarkı söylerken kendisini dinlemeye gelen İranlı turist hayranlarının bir çocuğunu da yanına alan ve seven Akalın, "Çocuk sevgisi bambaşka. Anne olmayı çok istiyorum. İnşallah nasip olur" diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: