Anne reytingleri alt üst etti!

Başrollerini Cansu Dere, Vahide Perçin ve sergilediği başarılı oyunculukla tüm Türkiye’nin kalbine taht kuran çocuk oyuncu Beren Gökyıldız’ın paylaştığı Anne, dün akşam Star TV’de ikinci bölümüyle ekrana geldi.

Dizi Galeri

Anne reytingleri alt üst etti! Reytingleri alt üst etti!

Dizinin ikinci bölümü AB, Tüm Kişiler ve 20+ABC1 kategorilerinde en çok izlenen dizi oldu.

Anne, AB izleyici kitlesinde 9.75 reyting ve %22.73 izlenme payı; Tüm Kişiler’de 9.33 reyting ve %21.72 izlenme payı ve 20+ABC1’de 9.81 reyting ve %21.63 izlenme payıyla ilk 100 sıralamasında ikinci oldu.


Anne, Türkiye’yi ekrana kilitledi!

Dizinin dün akşam ekrana gelen ikinci bölümü deneyimli oyuncu Vahide Perçin’in de hikayeye dahil olmasıyla tüm Türkiye’yi ekrana kilitledi.

Cansu Dere’nin canlandırdığı Zeynep ile Vahide Perçin’in hayat verdiği, Gönül arasında geçen dramatik diyaloglar izleyiciye yine duygusal anlar yaşattı.

Dizi ilerleyen bölümlerde kaderleri kesişen derin karakterler üzerinden annelik duygusunu, anneliğin anlamını ve anne –çocuk ilişkisini hayatın içinden hikayelerle irdelemeye devam edecek.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: