“Anne” zirveyi sevdi!

Başrollerini Cansu Dere, Vahide Perçin ile sergilediği başarılı oyunculukla tüm Türkiye’nin kalbine taht kuran çocuk oyuncu Beren Gökyıldız’ın paylaştığı “Anne”, dün akşam Star’da beşinci bölümüyle ekrana geldi.

Dizi Galeri

“Anne” zirveyi sevdi! Türkiye, Anne Dedi!

Dizinin beşinci bölümü AB, Tüm Kişiler ve 20+ABC1 kategorilerinde bu hafta da en çok izlenen yapım oldu.

Anne, AB izleyici kitlesinde 10.35 reyting ve %23.96 izlenme payı; Tüm Kişiler’de 10.14 reyting ve %23.01 izlenme payı ve 20+ABC1’de 11.44 reyting ve %24.25 izlenme payıyla ilk 100 sıralamasında birinci oldu.

Anne, bir annenin kızı için neleri göze alabileceğinin altının çizildiği beşinci bölümüyle tüm Türkiye’nin birinci tercihi oldu.

5. bölümde neler yaşandı?

Şule’nin telefonu, evdeki bütün dengeleri değiştirdi ve Telefon konuşmasına şahit olan Cahide’yle, Zeynep’in arası iyice gerildi.

Kızının yaşadığını öğrenen Şule’nin duyguları darmadağın oldu. Melek’i görmeyi kafasına koyan Şule ancak öfkesine hakim olamadığı bir anda kendisini karakolda buldu.

Turna, Zeynep ve ailesi arasında sorun yarattığını fark edince, kendince bir çözüm buldu ve Zeynep’e yazdığı mektupla evi terk etti.

Yapımcılığını MEDYAPIM ve MF Yapım’ın, yönetmenliğini Merve Girgin’in üstlendiği; senaryosunu Berfu Ergenekon, Elif Asılkefeli Yeter ve Banu Tekcan’ın kaleme aldığı “Anne” her Salı 20.00’de Star’da.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: