Anneler Günü - VAKKO Dünyası

Tarzı ne olursa olsun tüm anneler için en özel hediye seçenekleriyle, annesini şımartmak isteyenlerin tek adresi VAKKO.

Kadın

Anneler Günü - VAKKO Dünyası Vakko’nun zamansız çizgisini, şehir hayatının yüksek temposu ve günün geçerli modasıyla buluşturan Vakko İlkbahar/Yaz 2014 koleksiyonu, farklı zevklerle ve 24 saate hitap eden zengin içeriği ile rafine şıklık anlayışından ödün vermeyen anneler için..

Aksesuar seçimleri ile sadece şıklığını değil, kendine olan güveninide vurgulayan her günü yeni bir kadın olarak yaşayan anneler için... 2014 Anneler Günü için sınırlı sayıda üretilmiş Vakko Eşarp ile annenizin veya kendi inisiyallerinizi dokutabilir, Vakko Monogram koleksiyonundan seyahat setlerinden elbise taşıyıcılarına, mercan kırmızısı, saks mavisi ve deve tüyü tonlarının renk verdiği sıra dışı tasarımları armağan edebilirsiniz.

Benzersiz lezzet formülünü farklı karışımlar ile yorumlayan Vakko Chocolate’tan yepyeni lezzetler tattırabilir, evine moda ve lüksün sembolü Vakko’nun zamansız estetik anlayışını sunan Vakko Home’dan farklı dekoratif hediyeler alabilirsiniz

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: