Anneler için her şey!

Zubizu Kids Bazaar'da anneler ve bebeklerle ilgili konularda merak edilenler yanıtsız kalmayacak!

Kadın

Anneler için her şey! Anneler İçin Her Şey ZUBİZU Kids Bazaar’da

ZUBİZU ve Canan & İris Concept Events iş birliğiyle düzenlenecek ZUBİZU Kids Bazaar 25 Nisan Salı günü Four Seasons Bosphorus Hotel’de gerçekleşecek. AND Gayrimenkul ve Volvo Car Turkey ana sponsorluğunda, Faber-Castell co sponsorluğunda gerçekleşecek etkinlikte alanında uzman isimler ve seçkin markalar anneler ile buluşacak.


Konsept ve Marka danışmanlığını Canan & İris Concept Events’in gerçekleştirdiği ZUBİZU Kids Bazaar’da anneler; bir yandan alışveriş yaparken, bir yandan da çocukları ile ilgili önemli konularda gerçekleştirilecek bilgilendirici konuşmaları takip edebilecekler. Deniz Ekşioğlu’nun çocuk gelişimi konusundaki tecrübesiyle oluşturulan programlarda, çocuklar için sağlıklı beslenme, fiziksel ve ruhsal gelişim, eğitim, anne-baba-çocuk iletişimi gibi ebeveynlerin gündeminde olan farklı birçok konuda alanında uzman kişiler anneler ile buluşacak. Etkinliğe renk katacak markalardan Mehry Mu da, annelerin ve çocuklarının keyifle birlikte kullanabilecekleri birbirinden farklı tasarımların yer aldığı özel seçkisini ZUBİZU Kids Bazaar’da annelerin beğenisine sunacak.

İkinci çocuğunu bekleyen oyuncu Ceyda Düvenci’nin anne olma deneyimlerini paylaşacağı ZUBİZU Kids Bazaar’da, Beni Ödülle Cezalandırma kitabının yazarı, eğitim bilimci Dr. Özgür Bolat Mutlu ve Başarılı Çocuk Nasıl Yetiştirilir konusunda bilgiler vermek üzere aileler ile buluşacak.

Masal anlatım uzmanı Ayşegül Dede çocuklara Anne Bana Masal Anlat başlıklı konuşmasında masal anlatımı ile detayları paylaşırken, çocuk doktoru Hilal Mocan Çocuklarda Beslenme konusunda anneleri bilgilendirecek. Dünyaca ünlü eğitim danışmanı Ms. Lucy Watts 4-18 Yaş arası öğrenciler için Londra'da Eğitim İmkanları ve Okul Seçimlerinde Püf Noktaları paylaşacak. Diyetisyen Didem Kanca Üstay Çocuklukta Doğru Beslenme konusunda, Egzersiz ve Spor Psikolojisi Derneği Kurucu Başkanı Prof.Dr. Turgay Biçer ise Başarısız Çocuk Yoktur konulu bilgilendirici bir konuşma gerçekleştirecek.

Anne ve babaların en zorlandıkları konu olan uyku eğitimi hakkında bilinmesi gereken bilgileri bebeklerde uyku meleği Seride Samurkaş paylaşacağı programda, emzirme danışmanı Nihan Tüzel Emzirmede Doğru Bilinen Yanlışları anlatacak. Etkinlikte ayrıca ressam Didem Yağcı Çocuk ve Sanat başlığı altında çocuklarla sanat arasındaki ilişkiyi ele alacak.

Melina’s Mom adıyla bloğunda paylaştığı annelik hikayeleriyle okurlarını duygulandıran Merve Öztürk, ilk kitabı “Seni Beklerken”i katılımcılar için imzalayacak.

AND Gayrimenkul’ün yaptırmış olduğu ‘’Çocukluk Evinden, Çocuğun Evine’’ konulu araştırmasına ait ilgi çekici sonuçları Akademetre Yönetim Kurulu Başkanı Halil İbrahim Zeytin etkinlikte ziyaretçiler ile paylaşacak.

Yaptığı neşeli tabaklarla çocuklara yemek yedirmeyi sevdiren, toplum sağlığı uzmanı yazar Sibel Güngör Neşeli Tabaklar ve Bebeğimin Beslenme Kitapları ile ZUBİZU Kids Bazaar’da yerini alacak.

25 Nisan Salı günü, 10:00 – 20:00 saatleri arasında Four Seasons Bosphorus Hotel’de gerçekleşecek “ZUBİZU Kids Bazaar”a giriş ücretsiz olacak.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: