ANNELİK YAKIŞMIŞ.

Bir dönem, kıyafetleri, çılgınlıkları, marjinal eğlenceleriyle şov dünyasına damgasını vuran manken Selin Toktay, önce evliliğiyle sonra da anne olmasıyla herkesi şaşırttı.

Magazin

ANNELİK YAKIŞMIŞ. Kayserili İşadamı Ali Rıza Özderici ile evlendikten sonra fazla beklemeden anne olan Toktay, çocuğunu bugüne kadar basından gizlemeyi başardı. Ama önceki gün Akmerkez'de oğluyla birlikte gezerken gazetecilere poz verdi.

KİLOLARINDAN KURTULMUŞ

Oğluyla kameralar tarafından görüntülenen Selin Toktay'ın mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Oğlu Ahmet Can'ı kangrusuna oturtmuş gezerken adeta gözlerinin içi gülüyordu. Henüz yeni anne olan yeni anne Selin Toktay'ın 4.5 ayda doğum kilolarından kurtulup eski formuna kavuşmuş olması dikkat çekiciydi. Ali Rıza Özderici ile, yaşadığından çok farklı bir hayatı seçen, hatta Umre'ye giden Selin Toktay'ın aldığı radikal kararlardan hiç pişman olmadığı aşikar!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: