"Annemizi Saklarken" dizisinin çekimleri başladı!

Yapımcılığını , Ojo Pictures ’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Barış Yöş’ ün yer aldığı, öykü ve senaryosunu Sırma Yanık'ın yazdığı "Annemizi Saklarken"’ dizisinin başrollerini Kutsi ve Hande Doğandemir paylaşacak.

Dizi Galeri

"Annemizi Saklarken" dizisinin çekimleri başladı! Geçtiğimiz gün sete çıkan dizinin kadrosu belli oldu. Dizide Yeşim Ceren Bozoğlu, Hatice Aslan, Ece Yaşar, Erdem Kaynarca, İncinur Sevimli, Ezgi Gör, Ezgi Tombul, Barış Taşkın, Semih Kızılkaya, Zümre Ertürk, Merve Sevin, Özgür D.Foster ve Güngör Bayrak gibi birbirinden renkli ve başarılı isimler yer alıyor. Yeni sezonun iddialı işleri arasında yerini almaya hazırlanan "Annemizi Saklarken’’ yakında Star’ da seyirciyle buluşacak.


Henüz çocuk sayılacak yaşta ilk bebeğini kucağına alıp, arkasından iki tane daha doğurmuş olan; şimdilerde ise Nişantaşı'nda tanınmış bir moda atölyesinde özel müşteri asistanı olarak çalışan Handan (Hande Doğandemir), Zerrin ve Dündar Demir'in evlilik yıldönümleri için evlerine elbise provasına gitmeye başlar. Bu sürede Dündar (Kutsi)'ın ilgisini çeken Handan'ın ve çocuklarının hayatı, Zerrin ve Dündar'ın evlilik yıldönümü partisinden sonra değişecektir.

Bunlarda ilginizi çekebilir: