'ANNEMLE OYNAMAYI ÇOK İSTİYORUM!'

Annesiyle bir reklamda rol alan Sinem Kobal: Bizim için güzel anı olur, deyip zor ikna ettim. Keşke bir filmde oynasak ama kabul etmez!..

Magazin

'ANNEMLE OYNAMAYI ÇOK İSTİYORUM!' Geçen haftalarda annesi Nuray Kobal ile bir yumuşatıcı firmasının reklam filminde yer alan ünlü oyuncu, 'Annemle bir film projesinde rol almayı çok isterim ama o kabul etmez. Reklama çıkmak için çok zor ikna etmiştim. Oyunculuk benim işim olduğu için bana kolay geliyor. Ama onun için kamera karşısında olmak farklı bir deneyim oldu' dedi. Kobal annesini nasıl ikna ettiğini de şöyle anlattı: 'Bizim için çok güzel bir anı olacağını söyleyip, annemi bu projeye inandırmıştım.'

Henüz amatörüm
Öte yandan, Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne ve Gösteri Sanatları Bölümü'nde eğitim gören Sinem Kobal, okulda aldığı yazarlık dersi kapsamında hikaye yazmaya başladı. Küçük yaşlarından beri hikaye yazmayı çok sevdiğini vurgulayan oyuncu, 'Senaryo yazdığım doğru, ancak bunu amatör olarak yapıyorum. İki yakın arkadaşımla iki proje yazıyoruz. Biri bitmek üzere. Umarım önümüzdeki zamanlarda bu projeyi hayata geçirebilirim' dedi. Kendini bu alanda geliştirmeyi çok istediğini belirten Kobal, ileride senaryosunu kendi yazdığı bir projede yer alabileceğini de sözlerine ekledi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: