Annenize gül yapraklarının dokunuşunu hediye edin!

SANDA SPA, taptaze gül yaprakları ve ylang ylang özleriyle yapılan Flower Petal masajıyla Anneler Günü için çiçekler kadar güzel bir hediye seçeneği sunuyor.

Kadın

Annenize gül yapraklarının dokunuşunu hediye edin! SANDA SPA, Anneler Günü için annesine özel bir armağan arayanlara taptaze gül yapraklarıyla yapılan Flower Petal masajını öneriyor. Flower Petal masajı, annelerin yenilenmeyi, huzuru ve rahatlığı hissetmelerine, stresten uzaklaşmalarına ve kendilerini kısa bir tatil yapmış kadar iyi hissetmelerine yardımcı oluyor. SANDA SPA’ya özgü Flower Petal’de masaj yatağı taze gül yapraklarıyla bezeniyor, ardından da gül ve ylang ylang özlerinin baş döndüren kokusuyla keyifli bir yolculuk başlıyor. Flower Petal masajında, gülün cildi canlandıran etkisinin yanı sıra çiçeklerin çiçeği ylang ylang özünün sakinleştirici özelliği, gevşemeye ve dinlenmeye yardımcı oluyor. Dileyen misafirler masaj öncesinde sauna, buhar odası, jakuzi gibi hizmetlerden de faydalanabiliyor.


SANDA SPA, sevdiklerine Flower Petal masajını hediye etmek isteyenler için Anneler gününe özel avantajlı bir paket hazırladı.

50 dakikalık Flower Petal masajı;
1 adet 190 TL,
2 adet 340 TL


Detaylı bilgi veya hediye çeki için;

www.sandaspa.com SANDA SPA-Etiler: 0212 352 2500
http://instagram.com/sandaspa SANDA SPA-İstinye: 0212 367 2060
www.facebook.com/sandaspa
www.twitter.com/sandaspa

Bunlarda ilginizi çekebilir: