Antalya'da sabaha kadar dans!

İbrahim LALELİ/ANTALYA, (DHA) - Türkiye Dans Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen Dans Sporu Latin ve Standart Kulüplerarası Türkiye Şampiyonası 5'inci etap yarışması, Antalya'da gerçekleştirildi.

Magazin

Antalya'da sabaha kadar dans! Atatürk Spor Salonu'nda minikler, yıldızlar, gençler ve büyükler kategorilerinde düzenlenen yarışmada, 6 ile 38 yaş grupları arasında 105 çift yarıştı. Türkiye Dans Sporları Federasyonu Başkanı Tolga Han Çinkitaş'ın da yer aldığı yarışmayı, çok sayıda dans tutkunu izledi. Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Kocaeli, Eskişehir'den gelen dans kulüplerinin selamlama seremonisiyle başlayan yarışma, Master Dans Spor Kulübü öğrencilerinin gösterisiyle devam etti. İlk olarak 6 yaş çiftler jüri karşısında ter döktü. Yıldızlar, gençler ve büyükler olarak devam eden organizasyon, Antalyalılar tarafından ilgiyle izlendi.

Amaçlarının dansı sevdirmek ve Latin danslarına gönül vermiş gençleri arenada birbiriyle yarıştırmaktan daha çok, buluşturmak olduğunu vurgulayan Çinkitay, “Her şeyden önce tüm sporcularımıza ve sporcular bağlamında görevli antrenörlerine ve eğitmenlerine, bugünün yükünü sırtında taşıyacak olan hakemlerimize başarılar diliyorum. Bu güzel organizasyonda büyük katkısı bulunan Master Dans Spor Kulübü'ne ve yönetimine teşekkür ediyorum" dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: