Antalyalılar oy sonrası sahile koştu

Antalya’da, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne geçişi öngören anayasa referandumu için sandık başına gidenler,oy kullandıktan sonra sahil ve piknik alanlarını doldurdu.

Yaşam

Antalyalılar oy sonrası sahile koştu Antalya’da, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne geçişi öngören anayasa referandumu için sandık başına gidenler,oy kullandıktan sonra sahil ve piknik alanlarını doldurdu.

Konyaaltı Sahili’ne giden pek çok aile güzel havanın keyfini çıkardı. Kimisi denize girdi kimisi güneşlendi kimisi de çocuklarıyla oynadı.

Antalyalılarla birlikte, turistler de denizin ve nisan güneşinin tadını çıkardı. Sahile gelenler özçekim de yaparak bu anları ölümsüzleştirdi.

Kentte yerleşik yaşayan yabancılar da çocuklarıyla birlikte sahile vakit geçirdi. Bebekleriyle sahilde oturup güneş banyosu yapan anneler, renkli görüntüler oluşturdu. Kimileri bebeklerinin ayaklarını denize sokarak suyu hissetmesini sağladı.
[url=https://www.gecce.com.tr/fotogaleri-antalyalilar-oy-sonrasi-sahile-kostu][/url]
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Kaynak:DHA
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: