ANTİ DEMET'ÇİLER ARANIYOR!

Demet Akalın, için ise açılan ve ağır hakaret dolu yazılar ve resimlerin yer aldığı 'Anti Demet' sayfası kapatıldı. Polis o sayfayı ve o yazıları yazanları tespit etme çalışmasını sürdürüyor.

Magazin

ANTİ DEMET'ÇİLER ARANIYOR! ANTİ DEMET SAYFASI KAPATILDI
Asayiş Şube Müdürlüğü'ne 20 önce gelen Demet Akalın ile Nur Ertürk Sosyal paylaşım sitesi olan Facebook'da sorunlar yaşadıklarını belirterek şikayetçi olmuşlardı.

 Anti Demet fotoğrafları için tıklayın..

Savcılığa yaptıkları suç duyurusundan ardından Bilişim Büro Amirliğine gelen Demet Akalın, Facebook'ta “Anti Demet Akalın“ ismiyle kurulan bir grupta kendisine hakaret edildiğini söylemişti. Bunun ardından başlatılan soruşturmada “Anti Demet Akalın“ sayfası kapatıldı.

Sayfanın kapatılmasının ardından soruşturmaya devam eden polis, sayfayı hazırlıyan kişiyi belirlemek için çalışmaya devam ediyor. Sayfayı yapanın dışında, hakaret içeren yazıları yazan kişilerinde IP numarası belirlenen kişilerin adres ve kimlikleri tespit edilmesinin ardından haklarında işlem yapılacağı belirtildi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: