ANTREMANA GELDİ!

PLAYBOY güzeli, 27 yaşındaki Sylvi Bodi, su kayağı antrenmanları için Antalya'ya geldi. Macaristan doğumlu olan Bodi, aynı zamanda derginin 2009 ve 2010 yılı takvimindeki güzeller arasında yer aldı.

Magazin

ANTREMANA GELDİ! Playboy'da 2002 yılında kapak kızı olan Bodi, profesyonel olarak yaptığı wakeboard (kablolu su kayağı) sporu antrenmanları için Manavgat'taki Hip-Notics Kablolu Su Kayağı tesislerini seçti.

Macaristanlı Bodi, bir hafta süren yorucu bir antrenman dönemine girdi. Güzelliği ve seksi vücut hatlarıyla ilgi odağı olan Bodi, neşesi ve esprileriyle de dikkat çekti. Bodi, düzgün fiziğiyle de pozlar verdi.

Bodi, wakeboard antrenmanından kalan zamanlarında da arkadaşlarıyla birlikte güneşlenip güneşli havanın keyfini çıkarttı. 19 yaşında kapak güzeli olan ve ardından kariyer basamaklarını hızla tırmanan Bodi'nin fotoğrafları, dünyaca ünlü 'FMH' dergisinin kapağında da yayınlandı. Bodi, Pamela Anderson'dan sonra Antalya'da tatil yapan ikinci Playboy güzeli oldu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: