Apple'dan yeni tamir programı!

Apple, iPhone 6 Plus modellerinde yaşanan ekran problemi için yeni tamir programını resmi olarak duyurdu. Programa Türkiye de dahil.

Yaşam

Apple'dan yeni tamir programı! 2 yıl önce satışa çıkan iPhone 6 Plus modeli, düşmelerden kaynaklı bazı ekran sorunlarıyla gündeme gelmişti. Bu problemleri yaşayan kullanıcıların artması sonucu Apple, Türkiye'yi de kapsayan yeni tamir programını duyurdu.

APPLE, ÜCRET KARŞILIĞI TAMİR EDECEK

Tamir programı, bazı iPhone 6 Plus modellerinde düşmeden kaynaklı oluşan çoklu dokunmatiğin çalışmaması veya ekran titremesi gibi sorunlar için başlatıldı. Eğer sizin de yukarıda bahsetmiş olduğumuz problemlerden biri varsa Apple tamir programı kapsamında cihazınızı 520 TL karşılığında tamir ettirebilirsiniz.

Bu noktada ekranın kırık veya çatlak olmaması gerektiğini de belirtelim.

TAMİR PROGRAMI NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Türkiye’de de geçerli olacak tamir programı 2 Aralık 2016 itibarıyla başlıyor. Her ülke için fiyat değişirken, Apple.com.tr’de yer alan bilgilere göre Türkiye için bu fiyat 520 TL olarak belirlenmiş durumda. Sitede yazan bilgileye göre tamir programına Apple mağazalarından veya Apple yetkili servis sağlayıcılardan katılabiliyorsunuz.

Kaynak:sozcu.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: