APTAL SARIŞIN DEĞİLİM!

tv8’de Ferhat Göçer ve Ömür Gedik’in sundukları ’Güzel Şeyler’ programına konuk olan Seray Sever, ’aptal sarışın’ imajının kendisine uymadığını söyledi.

Magazin

APTAL SARIŞIN DEĞİLİM! Sinema filmlerinde oynadığı sarışın aptal rollerinden dolayı kendisine böyle bir etiketin yapışmasından korkmadığını söyleyen Seray Sever, 'Ben oyuncuyum her şekle girerim. Benim aptal sarışın gibi bir takıntım yok. Ben mesela başka bir filmde de soğuk sert bir askeri oynadım sarışın halimle. Sharon Stone da var mesela ama soğuk ve sert bir kadındır. Ama sarışınlık olunca seksiliğini hemen yapıştırıyorlar.' diye konuştu.

Seray Sever, Ferhat Göçer'in 'Genel olarak sarışınların aptal ve seksi olduğu imajını ortadan kaldırmak için ekstra bir çaba sarfediyor musun? Ben öyle değilim böyleyim diyenler var mı sence?' sorusuna da gayet kendinden emin bir cevap verdi:

'Edenler vardır da ben de pek öyle bir çaba yok. Ben zaten 15 yıllık televizyoncu olduğum için ve yaptığım programlarda aklıyla, zekasıyla ve konuşmasıyla bir duruşu olduğu için öyle bir sıkıntı yok. Tam tersi, daha beni sivri ve konuştuğu nereye gidecek diye bilinenler. Sonuçta bir de eğitimim çok sağlam. Boğaziçi Üniversitesi'ni aptal bir sarışın bitiremez yani.'

(televizyon gazetesi)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: