APTALI OYNAYIP KAZANIYORUM

Kendi hayatını anlatan TV programına konuşan Paris Hilton, aptal ya da fahişe ruhlu olmadığını söyledi. Hilton, ‘Böyle yaparak iyi para kazanıyorum’ dedi

Magazin

APTALI OYNAYIP KAZANIYORUM Hilton otellerinin varisi Paris Hilton, en sonunda baklayı ağzından çıkardı. Salı günü Amerikan müzik kanalı MTV’de prömiyeri yapılan ve kendi hayatını anlatan “Paris, not France” (Paris, Fransa Değil) adlı programda konuşan Hilton, çoğunluğun zannettiği gibi aptal ya da fahişe ruhlu olmadığını söyledi. Hilton “Kameralar önünde gördüğünüz Paris Hilton, benim yarattığım bir tiplemeden ibaret. Aslında bu, bir taraftan çok iyi. Ama öte yandan insanların beni aklı beş karış havada bir mirasyedi olarak görmesini istemiyorum. Ancak bu benim yarattığım markanın bir parçası. Böyle yaparak iyi para kazanıyorum” diye konuştu. Her zaman Prenses Diana gibi kadınları örnek aldığını, ama asla onlar gibi olamayacağını bildiğini söyleyen Hilton, “Aile sahibi olmak istiyorum. Normal olmak istiyorum. Mutlu olmak istiyorum” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: