'Arada' filminin galası yapıldı!

'Arada' filminin galası önceki akşam gerçekleştirildi. Galaya Merve Çağıran damga vurdu.

Magazin

'Arada' filminin galası yapıldı! Yaşadıkları aşk ve oyunculuk kariyerleriyle dikkati çeken Burak Deniz-Büşra Develi çiftinin başrolde yer aldığı, yazar ve yönetmen koltuğunda Mu Tunç’un oturduğu 'Arada' filminin galası önceki akşam Vadistanbul AVM’de gerçekleşti. Punk rock kıyafet temalı düzenlenen galada, renkli kıyafetleriyle dikkat çeken davetlilerin yanı sıra Gülden Karaböcek ve kızı Nur Düzgit, Ayşe Tolga, Esin Moralıoğlu, Merve Çağıran ve yeni sevgilisi Tamer Nakışçı, Müge Boz ve Deniz Akkaya gibi ünlü isimler de geccede yerini aldı.

ZORAKİ SEVGİLİ!
Son olarak meslektaşı Ali Burak Ceylan'la aşk yaşayan Merve Çağıran, yeni sevgilisiyle galada boy gösterdi. Tasarımcı Tamer Nakışçı'yla galaya el ele gelen Çağıran'ın, gazetecileri fark edince sevgilisinin elini bırakması dikkati çekti. Muhabirleri fark eden Tamer Nakışçı, sevgilisinin elinden tutarak objektiflerin karşısına geçirdi. Gazetecilerin elleri ayrı şekilde fotoğraf çekeceği sırada Tamer Nakışçı, Merve Çağıran'ın elinden tuttu ve "Böyle çekin" dedi.

"HÜLYA GENELDE BEL ALTI KONULARA GİRER"
Gecceye tek başına katılan Deniz Akkaya, "Yeni bir film projesi var. Henüz anlaşmadık ama güzel bir proje olacak gibi. Hemen hemen her gün de çalışıyorum. Bu filmde de Burak Deniz gibi çok yakışıklı ve çok yetenekli bir oyuncu var. Bir çok jönün tahtını sallar. Türkiye'deki tüm jönler ve kendisini jön zannedenler bu açıklamama katılacaktır" dedi.

"HAYATIMDAKİ EN ÇILGIN ŞEY BU FİLMDE OLMAKTI"
Filmde rol alan Burak Deniz-Büşra Develi çifti, "Çılgın bir karakterlere ve alışılmışın dışında bir aşk hikayesine imza attık. Keyifli ve izlenebilir, mutlu bir iş yaptık. 13 - 14 günde bu filmi tamamladık. Hayatımızın birlikte geçmesi gayet güzel" şeklinde konuştular.

BANA ÖYLE BAKMA ANLAYACAKLAR
Partiye katılar isimler arasında şarkıcı Teoman da yer aldı. Genç bir kız ile eğlenen Teoman, mekan çıkışı görüntülenmemek için temkinli davrandı. Önden çıkarak etrafı kontrol eden Teoman, flaşlar patlayınca hızla taksiye bindi. Şarkıcı genç kızı orada bırakırken meçhul güzel de uzaktan Teoman’ı izledi. (Kaynak: milliyet.com.tr)

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Bunlarda ilginizi çekebilir: