Aralarına 'Tilki' girdi!

Aylin Koç ile kendisi gibi 19 yaşındaki sevgilisi Dilan Erkaya’nın 7 aylık ilişkisi, sekteye uğradı. Dedikodulara göre; Dilan Erkaya’nın Aleyna Tilki ile sık sık görüşmesi Aylin Koç’un canını sıktı. Tartışan sevgililer, ilişkiye nokta koyup birbirlerini Instagram’da takipten çıkardı

Magazin

Aralarına 'Tilki' girdi! Ağustos 2018'den beri birlikte olan merhum iş insanı Mustafa Koç'un kızı Aylin Koç ile sosyetik fotoğrafçı Bennu Gerede'nin oğlu Dilan Erkaya'nın aşkında kriz çıktı.

Aleyna Tilki, Afrika yolcusu!

Aleyna Tilki, Afrika yolcusu!
Aşklarına ailelerinden de onay alan ve birbirlerine çok yakıştırılan 19 yaşındaki ikilinin arası şu sıralar limoni. Ünlü çiftin arasının bozulmasına ise her adımıyla olay olan 18 yaşındaki popçu Aleyna Tilki'nin neden olduğu konuşuluyor.

Takvim gazetesinin haberine göre; geçen ay sık sık bir araya gelip atölyede resim yapan grafiti sanatçısı Dilan Erkaya ile Aleyna Tilki'nin yakınlaştığı iddiası, Aylin Koç'un canını sıktı. Kıskançlık krizine girdiği öne sürülen Aylin Koç, Dilan Erkaya'ya rest çekti. Genç kız, Dilan Erkaya'yı Instagram'da takipten çıkardı. Dilan da Aylin Koç'un bu şok hamlesine aynı şekilde karşılık verdi. Ancak genç adam, sevgilisiyle olan fotoğraflarını silmeye kıyamadı.

Aleyna Tilki, Deniz Seki'yi barıştırdı!

Aleyna Tilki, Deniz Seki'yi barıştırdı!
'KARA KEDİ' BENZETMESİ!

Aleyna Tilki hakkında ikilinin aşkını bozduğu iddiasıyla 'kara kedi' benzetmesi yapıldı.

Selda Bağcan'dan Aleyna Tilki yorumu!

Selda Bağcan'dan Aleyna Tilki yorumu!SESSİZ KALMIŞTI

Geçen ay adı Dilan Erkaya ile aşk dedikodusuna karışan Aleyna, iddialar karşısında sessiz kalıp kafa karıştırdı. Aleyna Tilki'nin, Dilan Erkaya'nın annesi Bennu Gerede ile de arasından su sızmıyor. (Kaynak: takvim.com.tr)

Aleyna Tilki yine olay oldu!

Aleyna Tilki yine olay oldu!Aleyna'ya Uludağ vizesi çıktı!

Aleyna'ya Uludağ vizesi çıktı!Aleyna Tilki: Henüz ergenim, yakından çekmeyin!

Aleyna Tilki: Henüz ergenim, yakından çekmeyin!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: