ARALARINDA AŞK YOKMUŞ!

Reza Zarrab'ın müvekkili Ebru gündeş'le aşk yaşadığı haberlerini yalanladı!

Magazin

ARALARINDA AŞK YOKMUŞ! İşte Zarrab'ın avukatı Aydın Kurban'dan gelen açıklama:

'Bazı gazete ve internet sitelerinde Müvekkilim REZA ZARRAB’ın EBRU GÜNDEŞ ile aşk yaşadığı; aralarında özel ilişki bulunduğu yönünde tamamen asılsız haberler yeralmıştır.

Müvekkilim REZA ZARRAB ile EBRU GÜNDEŞ arasında özel bir ilişki ve beraberlik yoktur. REZA ZARRAB işadamıdır ve zamanın önemli bir bölümü yurtdışında geçmektedir ve bu nedenle bu asılsız haberlere karşı müdahale edememiştir. REZA ZARRAB, işadamlığı yanında müzisyen; besteci ve söz yazarı olup; sadece EBRU GÜNDEŞ değil, bir çok şarkıcının albümünde REZA ZARRAB’ın söz ve besteleri yeralmıştır. EBRU GÜNDEŞ ile REZA ZARRAB’ın diyaloğu arkadaşlık ve EBRU GÜNDEŞ’in son albümünde bir eserinin yeralmış olmasından ibarettir, Taraflar arasında herhangi bir özel ilişki, beraberlik yoktur.

Bu asılsız iddia ve dedikodular, REZA ZARRAB’ın eski kız arkadaşı GÜNEL ZEYNELOVA tarafından kasıtlı olarak ortaya atılmaktadır. Bu iddia; tamamen asılsız olmak yanında hem REZA ZARRAB’ı hem de EBRU GÜNDEŞ’i zor durumda bırakmaktadır.

Bu nedenle “REZA ZARRAB ile EBRU GÜNDEŞ aşk yaşıyor..” biçimindeki asılsız iddia ve beyanlara son verilmesini aksi halde; ilgililer hakkında yasal işlem başlatacağımızı bildiririz.

Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.'
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: