Aralarında boy farkı var!

Önceki gün havalimanında öpüşürken görüntülenen Ece Seçkin ile sevgilisinin aralarındaki boy farkı dikkat çekerken “Aşk boy farkı tanımıyor” dedirtti.

Magazin

Aralarında boy farkı var! Şarkıcı Ece Seçkin ve sevgilisi Çağrı Terlemez, önceki gün havalimanında öpüşürken görüntülendi.

1.55 boyundaki ünlü şarkıcı ile 1.87’lik sevgilisi arasındaki boy farkı hayli dikkat çekti.

Ece Seçkin'in 'özel' günü!

Ece Seçkin'in 'özel' günü!İki yıldır Çağrı Terlemez ile ilişkisi olan Ece Seçkin, yıllar sonra ilk defa sevgilisinin uçuş seferine denk geldi ve mutluluğunu sosyal medya hesabından paylaştı.

Ece Seçkin, pilot sevgilisiyle iki yıldır mutlu bir birliktelik sürüyor. Ece Seçkin, geçtiğimiz günlerde ilk defa sevgilisinin Antalya’ya uçuş seferine denk gelmiş ve mutluluğunu sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

Ece Seçkin: Erkekler benim gibi kısalar için çıldırıyor

Ece Seçkin: Erkekler benim gibi kısalar için çıldırıyorEce Seçkin, paylaşımın altına ”Ve tabii ki en çok sana teşekkürler aşkım. Seni tanıdığım gün ayaklarımı yerden keseceğini söylemiştin ve bu hayatımın en güzel uçuşuydu. Çok tatlısın” notunu düşmüştü.

Ece Seçkin Uludağ'da şov yaptı!

Ece Seçkin Uludağ'da şov yaptı!Kaynak: hurriyet.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: