Aralık ayında gösterime girecek filmler!

1 Aralık’ta gösterime girecek olan, başrollerini Gülse Birsel, Engin Günaydın ve Demet Evgar gibi isimlerin oynadığı komedi tarzındaki film “Aile Arasında” izleyicisi ile buluşmaya hazırlananlar arasında. Usta oyuncuların yer aldığı film Gülse Birsel izleyicileri için tam bir sürpriz oldu. Merakla beklenildiği gelen yorumlarından da belli olan film kurgusal açısından da oldukça keyifli görünüyor.

Kültür-Sanat

Aralık ayında gösterime girecek filmler! 8 Aralık’ta gösterime girecek bir diğer filmimiz başrolllerini Ezgi Mola’nın oynadığı “Maide Teyze” komedi tarzında olan filmin fragmanları izleyicisini kahkahalara boğarken, Ezgi Mola’nın yeni karakter tiplemesinin nasıl bir yorum alacağı film gösterime girdikten sonra belli olacak.

Başrollerini Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy’un oynadığı romantik tarzında film 22 Aralık’ta sinemalarda olacak. İlgi çekici fragmanı ile aşkı doruklarda yaşatacağı görülen ve görüntü kalitesi yüksek film, aynı zamanda ağlatacak gibi de görünüyor.

Video yüklenemedi...Aynı zamanda Aşka Geldik, Geçmişteki Sır gibi filmlerde 1 Aralık’ta gösterime girecek diğer isimler.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: