Arapların gözü Beren Saat’te

Ortadoğu’dan gelenler Beren Saat, Songül Öden, Tuba Büyüküstün, Farah Zeynep Abdullah ve daha birçok Türk oyuncusunun üstünde gördükleri kıyafetler için ülkemize geliyorlar.

Magazin

Arapların gözü Beren Saat’te Türk moda tasarımcısı ve desinatör Şeyma Bozbola yurt dışında yayınlanan dizilerden dolayı daha önce görmeye alışmadığımız bir Arap furyası oldu. Türk müşterilerimizden fazla Ortadoğu’dan gelen müşterilerimiz Beren Saat, Songül Öden, Tuba Büyüküstün, Farah Zeynep Abdullah ve daha birçok Türk oyuncusunun üstünde gördükleri kıyafetler için ülkemize geliyorlar. Türk oyuncularını bizden daha çok takip ediyorlar. ’dedi

KOSTÜMLER İÇİN TÜRK DİZİSİ İZLİYORLAR

Türk dizilerinin yurt dışında furya halinde yayılması ülkemizde birçok sektörü de hareketli hale getirdi. Tekstilin kalbi olan Osmanbey, Ortadoğu’nun birçok ülkesinden gelen tekstilcilerin akınına uğradı. Nişantaşın da birçok ünlünün tasarımlarını yapan Şeyma Bozbola, Türk müşterileri kadar, Ortadoğu’dan da çok önemli kişilerin kıyafet tasarlatmak için Türkiye’ye geldiklerini belirterek, ‘’Bununla beraber bu yola çıktığım ilk andan itibaren yabancı uyruklu müşterilerimin daha ağırlıklı olduğunu söyleyebilirim. Özellikle Ortadoğu ülkeleri modanın ihtişamlı çizgisine çok hakim. Her an her şeyden haberdar olan kitle aradığını Türkiye’de bulabileceğine inanarak yola çıkıyor ve bu arzusunu tamamlamadan dönmüyor. Türk dizilerini sadece kostümleri için izlediklerini söyleyen müşterilerim bile var. Hatta belli dizi karakterlerinin kostümlerinin aynısını diktirmeyi isteyeni bizzat gördüm. Türk dizileri Modada var olan duruşumuzu onlara göstermenin en iyi yollarından biri olmuş bana göre. Hatta kostümlerle dizilerin orada anıldığını hemen hemen her müşterimden duyuyorum. ’dedi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: