ARAR, BU GECCE SAHNEDE DOĞUMGÜNÜNÜ KUTLADI!

Türk Pop Müziği’nin sevilen, güçlü ses Funda Arar, doğum gününe denk düşen 8 Nisan geccesi Günay sahnesinde doğum gününü kutladı.

Magazin

ARAR, BU GECCE SAHNEDE DOĞUMGÜNÜNÜ KUTLADI! FUNDA ARAR'A EŞİNDEN ÇOK ÖZEL SÜRPRİZ!

Sahne öncesi basın mensuplarının karşısına çıkan Funda Arar, Dubai'den yeni geldiğini eşiyle birlikte tatil yaptığını söyledi. Basın mensuplarının doğum gününü kutlamasıyla çok mutlu olan Arar, eşinin hediyesini ısrarlı sorulara rağmen açıklamadı. Bizim de size sürprizimiz var diyerek, röportajın yarısında eşi Febyo Taşel'i içeriden çağıran basın mensupları 'Bizim de size hediyemiz, eşiniz olsun' dediler.Mekanı ağzına kadar dolduran Funda Arar, hayranları gecce boyunca sanatçının romantik parçalarına eşlik ettiler. Repertuarında duygusal aşk şarkılarına ağırlık veren Arar, programın ikinci bölümüne sanat müziği parçalarıyla başladı, hareketli parçalarla devam etti ve izleyicileri gibi kendisi de yerinde duramadı. Gecce boyunca iki ayrı kostüm giyen Funda Arar, Tuana Büyükçınar imzalı iki elbisesiyle de izleyicilerden tam not aldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: