Aras Bulut İynmeli: Bir kadında ilk dikkatimi çeken şey...

"Öyle Bir Geçer Zaman ki" ile yıldızı parlayan Aras Bulut İynemli, "Muhteşem Yüzyıl"da da performansıyla dikkat çekmişti. Sezon finali yapan "Maral: En Güzel Hikayem"de Hazal Kaya ile oynuyor. Aras Bulut İyneli, Instyle Men Dergisi'ne röportaj verdi..

Magazin

Aras Bulut İynmeli: Bir kadında ilk dikkatimi çeken şey... -Tiyatro sahnesi ve kamera önü, disiplin olarak ayrı bence. Tiyatroya bayılıyorum ve profesyonel olarak yapmak istiyorum. Ama ikisini birden yürütecek tecrübede değilim. Tiyatroda yer alacaksam sadece ona yoğunlaşmayı ve onu öğrenmeyi isterim.

-Ağabeyim, dayım oyuncu. Ablam da ses sanatçısı. Hakkımda çok güzel yorumlarda bulunuyorlar, bu da bana gurur veriyor.

-Artık kendi evimde yaşıyorum. Anne-baba evinden düzeni getirdim yeni hayatıma. Evimi düzenli tutmayı annemden öğrendim.

-Sinemanın ömrümün sonuna dek hayatımda olmasını isterim. Güzel teklifler var hatta bazısı yurt dışından. Ama menajerim de ben de en önemli şeyin hikaye olduğunu düşünüyoruz.

-"Öyle Bir Geçer Zaman ki" benim için çok büyük bir şanstır. Sonrasında yine şans etkilidir.

-Şöhret! Tabii ki üniversitedeki bir öğrencinin rahatlığında değilim. Eskiden olduğu gibi rahatça bir yere gidemiyorum. Ama her işin bir sorumluluğu var. Bu işin tanınırlık kısmı da bu sorumluluğun bir parçası. Çok dert etmiyor, yok da saymıyorum.

-"Öyle Bir Geçer Zaman ki" devam ederken dans kursuna gitmiştim. Dans etmeyi çok seviyorum.

-Çikolata kursuna da gitmişliğim vardır.

-Bir kadında ilk dikkatimi çeken şey özellik ve samimiyet. Her şeyimi bütün açıklığı ile paylaşabileceğim birilerinin hayatımda olması kendimi güvende hissettiriyor. Düşünün; anneme bile hiç yalan söylemedim, söylemiyorum. Toz pembe yalan bile.

-Maral'da Sarp'ı canlandırıyorum. Benzer yanlarımız var ama ben onun kadar özgüvenli bir adam değilim.

-En çok takıldığım şey, insanların hakkının yenmesi. Kimsenin kalbini kırmamaya da özen gösteririm. Çünkü insanları seviyor ve saygı duyuyorum.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: